Puppy Linux op Windows Desktop
Puppy Linux is een interessante Linux-distributie die meerdere functies biedt, ondanks de lage bestandsgrootte (ongeveer 99 MB). Een gemiddelde computer gebruiker vindt voldoende flexibiliteit en een verhoogde snelheid tijdens de uitvoering van gemeenschappelijke taken zoals surfen, tekstverwerking, beeldbewerking en nog veel meer.
Puppy Linux integreert vele eenvoudig te gebruiken toepassingen die nuttig zijn voor kantoor gerelateerde taken, het afspelen van multimedia, gaming en netwerken. Het heeft vele installatie-opties ook.
Als u een Windows XP-besturingssysteem gebruikt, kunt Puppy Linux direct worden ingezet vanaf het bureaublad zonder de noodzaak om een installatie met de hulp van PupWinQE, die is gebaseerd op QEMU uitvoeren. or VMware player . Natuurlijk zijn er ook andere alternatieven voor Puppy Linux ISO draaien vanuit Windows XP in een virtuele machine met Sun xVM VirtualBox, MobaLiveCD of VMware Player.
Eerst moet je downloaden en unzip PupWinQE in een map op de harde schijf. In dezelfde map van de Puppy Linux ISO bestand moet worden gekopieerd. Nadat u bewerken en opslaan van de Puppy.bat bestand met het oog op de exacte naam van het ISO-bestand opgeven gebruikt, door er dubbel op te klikken, in een paar minuten (afhankelijk van de hoeveelheid vrij RAM-geheugen beschikbaar is voor QEMU) de Puppy Linux desktop verschijnt .
De installateur geïntegreerd in Puppy Linux laat de oprichting van een Live USB of het uitvoeren van een volledige installatie van deze distributie. De prestaties van Puppy Linux ingezet naast Windows XP kan worden verhoogd met een versneller (kqemu-1.3.0pre11).
Puppy Linux 4.1.2 Screenshot Tour




































































9 februari 2009 om 4:44
[...] Alpha 1 Linux-distributie met andere kleine distributies, kun je ook de laatste reviews van Puppy Linux, Damn Small Slax en [...]
30 maart 2009 om 3:00
[...] Een nieuwe stabiele versie van een van de meest flexibele Linux-distributies, was Puppy Linux net vrijgegeven. Puppy Linux 4.2 is bijna 100 MB (99,99 MB precies), in grootte, die overeenkomt met de Standard Edition, terwijl de Retro Edition precies 100 MB, deze waarden worden gericht met het doel van het bijhouden van de distributie lichtgewicht is. Nu, de gebruikers hebben de mogelijkheid om te kiezen tussen twee window managers: IceWM of JVM, terwijl extra thema's zoals Clearlooks GTK +2 thema motor ook beschikbaar zijn. (Related Artikel: Puppy Linux op Windows Desktop) [...]